KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Afşin Meslek Yüksekokulu

REKTÖRÜMÜZ Prof. Dr. Durmuş DEVECİ’NİN AFŞİN MESLEK YÜKSEKOKULU ZİYARETİ-28.05.2019

Rektörümüz Prof. Dr. Durmuş DEVECİ, 01.03.2018 Tarihinde Afşin Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti. Okul müdürümüz Prof. Dr. Ahmet KAYA’ dan okulumuzda son üç yılda yapılan fiziki iyileştirmeler ve akademik çalışmalar hakkında bilgi aldı. Okulumuzun fiziki şartlarındaki düzenlemelerden dolayı memnuniyetini belirten rektörümüz, akademik ve idari personel ile bir toplantı düzenledi. Toplantıda okulumuz personelini dinleyen rektörümüz, Afşin Meslek Yüksekokulu’ndaki akademik faaliyetler ve Afşin ilçesi için yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini bildirerek bu çalışmaların devam etmesi hususunda tavsiyelerde bulundu.

 

 

 

Okulumuzda incelemelerde bulunan Rektör Durmuş DEVECİ, yemek saatinde okulumuz yemekhanesinde öğrenciler ile sohbet etti.

 

 

 

 

 

Afşin Meslek Yüksekokulu akademik personelinin yapmış olduğu, Afşin’de Yaşam, Yaşam Doyumu ve Göç Algısı ve Afşin Kamu Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmaları Afşin Kaymakamlığının yapmış olduğu bir toplantı ile Afşin’de bulunan tüm daire amirlerine ve sivil toplum örgütlerine sunumu yapılmıştır. Kaymakamlık konferans salonunda yapılan bu toplantıya rektörümüz Prof. Dr. Durmuş DEVECİ katılarak davetlilere bir konuşma yapmıştır.

 

 

 

Afşin Meslek Yüksekokulu akademik personeli olan Öğr. Gör. Ömer KARATUTLU ve Öğr. Gör. Harun MUSLU tarafından yapılan “Afşin Kamu Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği” başlıklı çalışma Öğr. Gör. Ömer KARATUTLU tarafından davetlilere sunulmuştur.

Afşin Meslek Yüksekokulu akademik personeli olan Öğr. Gör. Nurettin KOCA ve Öğr. Gör. Ahmet TAMBAY ve Okutman Dr. İrfan MARANGOZ tarafından yapılan “Afşinde Yaşam, Yaşam Doyumu ve Göç Algısı” başlıklı çalışma Öğr. Gör. Nurettin KOCA tarafından davetlilere sunulmuştur.