KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Afşin Meslek Yüksekokulu

YAZ STAJ DUYURUSU (GÜNCEL)-10.06.2020

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

AFŞİN MESLEK YÜKSEKOKULU

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ STAJINI YAPACAK ÖĞRENCİLERİN

STAJ TAKVİM ARALIKLARI VE SINAV TARİHLERİ

(GÜNCEL DUYURU)

 

HAFTADA KAÇ GÜN

SON

MÜRACAAT TARİHİ

STAJ BAŞLANGIÇ

TARİHİ

STAJ BİTİŞ

TARİHİ

STAJ SINAV TARİHLERİ

HAFTADA 5 GÜN

 

15 HAZİRAN 2020

22 HAZİRAN 2020

5 AĞUSTOS 2020

10 AĞUSTOS 2020

SAAT 11.00

HAFTADA 6 GÜN

15 HAZİRAN 2020

22 HAZİRAN 2020

27 TEMMUZ 2020

 

Staj başvurusunda bulunacak öğrencilerimiz Afşin Meslek Yüksekokulu web sitesinde ve Bölüm web sayfalarında Belgeler bölümünden indirecekleri veya Uzaktan Eğitim Sistemindeki (UZEM) Endüstriye Dayalı Eğitim Dersi kısmında Doküman olarak yüklenmiş olan Staj Başvuru Formunu doldurarak staj yapmak istedikleri firmalara veya kurumlara onaylatmaları gerekmektedir.  • Staj Başvuru Formlarında doldurulması gereken alanları ( Öğrenci resmi, Öğrenci bilgileri, Staj Yapılacak Yer, Staj Tarih Aralıkları, İşyeri İmzası ve Öğrenci İmzası gibi ) eksiksiz olarak doldurulması gereklidir.
  • Staj Formlarını üç şekilde Afşin Meslek Yüksekokuluna teslim ederek başvurularınızı yapabilirsiniz:


  1. Onaylanan Staj Başvuru Formlarını 17 Haziran 2020 saat 23:59 tarihine kadar UZEM sisteminde 95104 Endüstriye Dayalı Eğitim dersinde oluşturulmuş olan Staj Evrakı Teslim Ödevi aktivitesine, Staj başvuru formunuzun ilk ve son sayfasını birleştirip pdf formatına dönüştürerek yükleyebileceklerdir. (Bu madde, söz konusu evrakları elden teslim etme imkanı olmayan öğrenciler için geçerlidir.)
  2. Onaylanan Staj Başvuru Formlarını 15 Haziran 2020 tarihine kadar, Staj başvuru formunuzun ilk ve son sayfasını birleştirip pdf formatına dönüştürerek,afsinmyo@ksu.edu.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir.
  3. Onaylanan Staj Başvuru Formlarını 15 Haziran 2020 tarihine kadar Afşin Meslek Yüksekokuluna elden teslim edebilirsiniz.


  • Öğrencilerimiz Staj defterlerini Afşin Meslek Yüksekokulundan temin edebilirler.
  • Stajını tamamlayan öğrenciler Staj Dosyasını ve işyeri tarafından doldurulacak Staj Değerlendirme evrakını (ilgili yerlerini doldurduktan ve imzaladıktan sonra) elden, kargo ile veya Uzaktan Eğitim Sistemi (UZEM) üzerinden yükleyerek teslim edecektir.